UA | RU

Пози для сексу

Любите сексуальні експерименти, а камасутра давно стала вашою настільною книгою? Тоді сьогодні ми спробуємо поповнити вашу скарбничку знань та поговоримо про найкращі пози для сексу. У будь-якому сексі гарні ті пози, які підходять обом. Але, як кажуть, не спробуєте, не впізнаєте. Тому ми зібрали для вас цілий набір позицій.

Кращі пози для секса

Ще важливий момент для комфортного сексу в будь-якій позі – використання додаткового мастила. Ми не перестанемо повторювати: ідеальне ковзання – важливий момент для отримання оргазму. Часто саме сухість, що виникає з різних причин, завдає дискомфорту під час інтиму. Так що лубриканти для будь-якого виду близькості та секс-іграшок must have!

Зручні пози для секса

Найзручніші пози є найпопулярнішими. Але щоб не просто отримати задоволення та яскравий оргазм, а здивувати партнера, пропонуємо кілька варіацій звичних поз.

Кішечка

Назва говорить сама про себе. Ця поза в сексі справжнє втілення ніжності, тепла та турботи. Дівчина лягає на живіт, злегка піднімаючи сідниці і прогнувшись у попереку, як кішечка. Ноги зімкнуті разом і лежать рівно, руки займають будь-яке зручне становище. Якщо додати подушку під стегна, ви забезпечите максимально ефективну стимуляцію точки G. Партнер сідає ззаду та починає фрикції. Інтенсивність та глибина проникнення залежить лише від ваших уподобань.

Поза для секса:

Ложки

Для ранкового сексу, взаємних ласк або сексу під час вагітності поза “ложки” просто незамінна. Але якщо додати більше пристрасті та натиску, поза відкриється зовсім з іншого боку. Перевірити? Обидва партнери повинні лягти на бік, дівчина спинкою до чоловіка, злегка зігнувши корпус та коліна для тісного контакту.

Поза для секса:

Метелик

У цій позі домінує чоловік. Дівчина лягає на бік, згинає ніжки в колінах та підтягує до тулуба. Чоловік ззаду лягає на бік, ноги в рівному положенні. Зігнутою в лікті рукою він наголошує на голові, друга рука фіксує партнерку, тримаючи її за талію.

Поза для секса:

Імператор

Продовжимо тему "ложок" і "метелика" але трохи інтерпретуємо. Дівчина лежить на боці у зручній позі, чоловік, присівши на коліна та злегка розставивши ноги, знаходиться ззаду. Під час фрикцій, рукою чоловік притримує партнерку за стегна. Глибина проникнення залежить від розмірів чоловічої гідності та відчуттів жінки. Перевага цієї пози полягає у можливості додаткової стимуляції дівчині ерогенних зон. Сюди можна додати вібратор чи фалоімітатор, якщо хочете подвійне проникнення.

Поза для секса:

Цикада на гілці

Ідеально проста поза для любителів пристрасного тваринного сексу. Жінка лягає на живіт і трохи розсовує рівні ноги. Чоловікові потрібно прилягти зверху і впертись ногами в опору, щоб під час фрикцій не ерзати по ліжку. Для глибших проникнень можна обійняти дівчину за плечі.

Складні пози для сексу

Навіть якщо ви шанувальники класики, все одно захочеться спробувати щось таке собі. Але хочемо попередити, для регулярної практики подібних поз знадобиться хоч би мінімальна фізична підготовка.

Найцікавіші пози для сексу:

Плуг

Чоловік стоїть, трохи зігнувши ноги в колінах, для кращої стійкості. Дівчина повертається до нього спиною, обхоплює ногами і спирається руками об ліжко/підлогу, тоді як партнер піднімає її за стегна. У такій позі ефективно стимулюється точка G, передня стінка піхви та клітор.

Поза для секса:

Міст

Він вимагає від чоловіка вправності та гнучкості, а від дівчини рівноваги. Розповідаємо: чоловік стає на місток (знайома вправа ще зі шкільної фізкультури), а дівчина сідає зверху на його гідність та утримує свою вагу протягом усього процесу. Тривалість сексу в такій позі коротка, інакше спина не буде в захваті. Тому для швидкого фінішу спробуйте додати вібратор.

Поза для секса:

Дельфін

Дівчина лягає на спину і піднімає таз і ноги (наче робить берізку). Чоловік стає на коліна та підтримує дівчину за ноги. Цю позу можна використати по-різному. Від положення ніг дівчата залежать відчуття. Можна спертися ногами в груди партнера, закинути їх на плечі, покласти ногу на ногу, одним словом – експериментуйте!

Поза для секса:

Амазонка

А тепер найскладніше, але при цьому приємне, адже в цій позі задіяно максимум ерогенних зон. Чоловік лежачи на спині, згинає ноги в колінах, широко розводить і притискає до себе. Жінка сідає на ноги чоловіка, розвівши при цьому свої і наголосивши на п'ятах. Дивіться картинку, то простіше зрозуміти. Руками дівчина упирається на груди партнера, а він підтримує кохану за сідниці. Звучить заплутано, але можна розібратися швидко.

Поза для секса:

Кізочка

Дівчина, розставивши ноги на ширину плечей, із положення стоячи нахиляється вперед (нагадує розминку перед тренуванням), руками спирається на підлогу. Чоловік стає ззаду та починає фрикції. Головне завдання для дівчини утриматися в такій позі до заповітного оргазму.

Поза для секса:

Погані пози для сексу

У процесі створення цієї статті ми дійшли висновку, що визначати яка поза для сексу краща, а яка навпаки гірша, буде не зовсім коректно, адже "на смак і колір фломастери то різні".

Тому, з вашого дозволу, просто довіримося жорстокої статистики, зібраної на основі різних досліджень і подивимося які пози прийнято вважати "поганими”.

І яке було наше здивування, коли до цього списку потрапили ще й найпопулярніші пози. Готові?

Тоді поїхали!

Зручні і незручні пози для сексу

Найгірші пози в сексі

  • “Доггі-стайл" - багато дівчат на дух не виносять цю позу через хворобливість. Часто чоловіки стараються із глибиною введення, завдаючи партнерці дискомфорту.
  • “Дівчина зверху". Чоловіки одноголосно позначили цю позу однією з найкращих. А ось багато дівчат соромляться в ній свого тіла і втрачають весь кайф від близькості.
  • “Наїзниця". У цій позі нахил пеніса не завжди збігається з будовою піхви і обидва партнери відчувають дискомфорт замість очікуваної насолоди.
  • “Місіонерська". Деякі чоловіки вважали її надто нудною та набридлою, а дівчата скаржилися на невміння партнерів потрапити членом куди потрібно.
  • “69”. Ще одна класика. Ідеальний варіант для взаємних оральних ласок. Але багато партнерів не можуть зосередитися на власному задоволенні, роблячи добре один одному.

Як вибрати позу для сексу?

Вибирати оптимальну позу потрібно не лише за картинками чи описом, вам має бути в першу чергу зручно в такій позиції. В іншому випадку задоволення від сексу доведеться чекати дуже довго.

  1. Перше від чого залежить вибір оптимальної пози – це ваші анатомічні особливості (розмір, форма пеніса, розташування піхви, чутливість клітора).
  2. Друге – це психологічна складова. Напевно, вам знайомі випадки коли категорично неприпустимі певні дії, звуки, відчуття. Прислухайтеся один до одного, і якщо щось не так, обов'язково знайдіть компроміс. Пам'ятайте: секс – це задоволення для пари, а не обов'язок або обов'язок.

На закінчення хочемо побажати щоб ваш секс був завжди по-різному приємним, то ніжним і неквапливим, то пристрасним і навіть "тварини”.

А тим часом, секс шоп Перчинка завжди на варті Ваших бажань. Оформляйте замовлення онлайн або телефоном і ми забезпечимо повну конфіденційність замовлення з гарантією виключно позитивних емоцій!

Оцінка
Всього оцінок: 16
Коментарі (0)

Немає жодного відгуку

Пов'язані товари
Схожі статті

Контактна інформація замовника

Ім'я
Прізвище
E-mail
На пошту прийде підтвердження про прийом заяви
Моб. телефон
Номер телефону на який було оформлено замовлення

Інформація про товар

Назва товару
Номер замовлення або ТТН
Якщо у вас зберігся номер замовлення або ТТН доставки, напишіть їх - будемо вдячні :)
Суть несправності

Контактна інформація

ПІБ
E-mail
Моб. телефон

Інформація про компанію

Назва компанії
Форма співпраці, що цікавить
Інтернет-магазин
Посилання на джерела продажу
Місце ведення діяльності
Об'єм закупівель

Замовлення No {{ order_id }}
корекція даних для доставки

 

Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}

Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на [email protected]
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"