Mister Size подарує обом партнерам максимально реалістичні відчуття під час сексуального контакту та забезпечить надійний захист. Ці ультратонкі вироби мають товщину всього 0,05 мм, прозорий колір і гладку текстуру. Виготовлені з натурального каучукового латексу і проходять суворе електронне тестування відповідно до стандарту ISO 4074:2002.
Сумісні з лубрикантами на водній і силіконовій основі.
Розмір 60 гарно підходить для пенісів з окружністю від 13,5 см до 14,5 см.
| Бренд | Mister Size |
| Модель | 60 mm (10 pcs) |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Натуральний латекс |
| Обхват пеніса | 13.5 - 14.5 см |
| Текстура | Гладка |
| Довжина | 20 см |
| Товщина | 0.05 мм |
| Колір | Прозорий |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"