Mister Size забезпечують максимальний захист під час занять коханням. Кожен виріб проходить ретельне електронне тестування і відповідає стандарту ISO 4074:2002. Створені з натурального каучукового латексу. Мають прозору, гладку й ультратонку текстуру з товщиною латексу всього 0,05 мм.
З виробами сумісні лубриканти на водній і силіконовій основі.
Розмір 49 ідеально підходить для окружності пеніса від 10 см до 10,5 см.
| Бренд | Mister Size |
| Модель | 49 mm (3 pcs) |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Натуральний латекс |
| Обхват пеніса | 10 - 10.5 см |
| Текстура | Гладка |
| Довжина | 16 см |
| Товщина | 0.05 мм |
| Колір | Прозорий |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"