Mister Size забезпечить високий рівень комфорту та ефективний захист під час занять коханням. Вироби мають прозорий колір і гладку структуру. Створені з натурального каучукового латексу з товщиною стінок в 0,05 мм.
Пройшли електронне тестування і відповідають стандарту ISO 4074:2002.
Сумісні з лубрикантами на водній і силіконовій основі.
Розмір 47 розроблено для пеніса з окружністю від 9,5 см до 10 см.
| Бренд | Mister Size |
| Модель | 47 mm (3 pcs) |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Натуральний латекс |
| Обхват пеніса | 9.5 - 10 см |
| Текстура | Гладка |
| Довжина | 16 см |
| Товщина | 0.05 мм |
| Колір | Прозорий |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"