Металева анальна пробка з кристалом NS Novelties Rose Gold Rainbow Small стане відмінним варіантом для новачків. Її форма зі звуженим кінчиком сприяє виключно легкому і безболісному проникненню. Діаметр, який плавно збільшується буде ніжно стимулювати стінки ануса, забезпечуючи приємний масаж.
Золотиста анальна пробка виготовлена з чистого і безпечного для організму алюмінію. Знизу вона прикрашена витонченим кристалом кольору хамелеон. Збільшена основа секс-іграшки також виконує роль обмежувача і запобігає потраплянню аксесуара всередину. Щоб отримати більше незабутніх вражень, можна нагріти або охолодити втулку під струменем води.
Для зволоження пробочки, рекомендуємо використовувати анальний лубрикант на водній або силіконовій основі. Він поліпшить ковзання і позбавить від появи неприємних відчуттів. Після використання, обробіть секс іграшку спеціальним антибактеріальним засобом і промийте теплою водою.
| Бренд | NS Novelties |
| Модель | Rose Gold Rainbow Small |
| Країна | США |
| Матеріал | Анодований алюміній |
| Довжина | 7.2 см |
| Робоча довжина | 6 см |
| Діаметр | 2.6 см |
| Колір | Золотистий |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"