Вакуумний вібратор Satisfyer Pro + G-Spot Rabbit подарує дівчині незабутнє подвійне задоволення. Два вбудованих моторчика володіють одинадцятьма варіантами створення вакууму і десятьма функціями різноманітної вібрації. Дані варіанти можуть працювати разом або окремо, в залежності від Вашого бажання.
Вакуумні вібратори Satisfyer Pro + G-Spot виготовлені в класичній формі вібратора кролика. Своїми вібраціями головка трепетно масажує точку-G, а відросток, який прилягає до клітора забезпечує приголомшливі відчуття за допомогою вакууму.
Білосніжний, м'який, гіпоалергенний матеріал забезпечує ніжні дотики з ніжними зонами прекрасного жіночого тіла. Він не володіє неприємним запахом і абсолютно безпечний для людського організму.
У комплекті з вібратором поставляється магнітний USB-кабель, який забезпечить заряд акумулятора секс-іграшки. Повна його зарядка займає 3 години і дарує незабутні моменти задоволення до 2 годин.
Для виключно приємних відчуттів під час насолоди, рекомендується наносити на стимулятор лубрикант на основі води. Догляд за інтимною іграшкою дуже простий. До і після застосування промийте аксесуар в тепленькій воді і обробіть антибактеріальним засобом для еротичних товарів.
| Бренд | Satisfyer |
| Модель | Pro+ G-Spot |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Силікон |
| Додатковий матеріал | ABS-пластик |
| Довжина | 21.5 см |
| Робоча довжина | 11 см |
| Діаметр | 3.5 см |
| Режими вібрації | 10 |
| Режими вакууму | 11 |
| Колір | Білий |
| Ступінь водозахисту | Водонепроникність |
| Тип живлення | Власний акумулятор |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"