Смарт вібратор We-Vibe Nova 2 - це унікальна модель, яка одночасно впливає на дві найчутливіші ерогенні зони. Зігнута, збільшена головка ефективно масажує точку G, а гнучкий, маленький відросток трепетно пестить клітор. Усередині стрижнів розташовані потужні, але водночас тихі моторчики. Їх віброхвилі підсилюють відчуття задоволення і допомагають досягти оргазму за лічені хвилини.
Вібратор кролик покритий ультра м'яким і неймовірно ніжним силіконом. Його бархатиста поверхня при дотиках зі шкірою викликає виключно позитивні емоції. Матеріал секс іграшки абсолютно безпечний для організму і не викликає алергічних реакцій. Цілісний, водонепроникний корпус вібратора дає можливість для розваг не тільки в затишній спальні, але і в душі або у ванній.
Анатомічно адаптована форма дозволяє масажувати точку джі не втрачаючи контакт з клітором. Ергономічний дизайн сприяє зручному утриманню руків'я й сприяє комфортній та чарівній стимуляції.
Вібратор Ві-Вайб Нова запрограмований 10 різноманітними режимами вібрації. Також передбачена можливість легко налаштовувати потужність для кожного режиму. Ще однією позитивною родзинкою девайсу є принцип роботи моторчиків. Вони можуть працювати, як в тандемі, так і окремо, в залежності від Ваших побажань.
А безкоштовний додаток We-vibe™ (доступно на Google Play та AppStore) відкриє перед Вами воістину безмежні можливості: Ви зможете створювати власні функції вібрації та зберігати їх, контролювати роботу вібро онлайн або передати управління секс іграшкою партнеру на будь-яку відстань! (При наявності стабільного підключення до мережі інтернет).
Заряджається вібратор We-Vibe Nova 2 usb-кабелем з магнітною засувкою. Повний заряд секс іграшки займає 90 хвилин і здатний дарувати до 2 годин безперервної стимуляції.

Комплект постачання:
Щоб введення було легким, а ковзання бездоганним, зволожте вібромасажер лубрикантом на водній основі. Після застосування, очистіть його антибактеріальним спреєм і промийте теплою водою. Сухий девайс помістіть в чохол.
За посиланням можна відкрити (або завантажити) мультимовну інструкцію по використанню We-vibe Nova 2 (5.51MB).
| Бренд | We-vibe |
| Модель | Nova 2 (Fuchsia) |
| Країна | Канада |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 21.7 см |
| Робоча довжина | 8.5 см |
| Діаметр | 3.9 см |
| Режими вібрації | 10 |
| Колір | Червоний |
| Ступінь водозахисту | Водонепроникність |
| Тип живлення | Власний акумулятор |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"