Romp Pulse має стандартні розміри та виконаний у класичній формі вібратора кролика, завдяки чому чудово підійде більшості жінок. Він створений для одночасної стимуляції клітора і точки G, щоб подарувати дівчині ні з чим незрівнянні почуття від змішаного оргазму.
Виріб створено з шовковисто приємного і безшовного силікону. Має пружний та гнучкий стовбур зі збільшеною голівкою для ефектної стимуляції точки G. Він буде чудово адаптуватися до унікальних вигинів тіла даруючи максимальний комфорт і глибоку насолоду. Вбудований вібромоторчик оснащений 7 режимами вібрації та 3 рівнями інтенсивності — від ніжних коливань до вельми потужних вібрацій.
Кліторальний відросток м'який і дуже гнучкий. Він легко змінює кут і адаптується до тіла даруючи ніжний і ефективний контакт. Усередині нього розміщений моторчик для безконтактної стимуляції з 5 рівнями вакуумного впливу. В основі його роботи лежить легендарна, запатентована технологія Pleasure Air від Womanizer, що забезпечує блискучий результат.
Для зволоження використовуйте лубриканти на водній основі. Після сеансу нанесіть на Romp Pulse антибактеріальний очищувач для інтимних іграшок і промийте під струменем проточної води.
| Бренд | Romp |
| Модель | Pulse |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 22 см |
| Робоча довжина | 12 см |
| Діаметр | 3.5 см |
| Режими вібрації | 7 |
| Режими вакууму | 5 |
| Колір | Фіолетовий |
| Ступінь водозахисту | Водонепроникність |
| Тип живлення | Власний акумулятор |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"