Довгоочікувана новинка від Lovense - смарт віброяйце третього покоління Lush 3, готове з новою силою підкорювати прихильниць по всьому світу. Ще більше потужності, вдосконалена форма для надійної фіксації, потужна батарея і більш стабільне підключення. У Lush 3 виробники постаралися продумати все до дрібниць.
Лаш 3 в 4 рази потужніший аналогічним вібраторам. Його можна використовувати для ігор соло, прелюдії, в парі з партнером або для гарячих ігор на відстані.
Управління девайсом здійснюється двома способами: кнопочкою на корпусі та за допомогою безкоштовного додатку Lovense Remote ™. Кількість режимів в ньому не обмежена і Ви самостійно зможете створювати та зберігати оптимальні для себе варіанти.
Збереглася і можливість підключення до комп'ютера для веб-кам моделей. Звертаємо увагу, що для з'єднання і синхронізації необхідний спеціальний USB Bluetooth адаптер для Lovense
. (Він не включений в комплект поставки).
Якщо Ви вирішили купити lovense lush 3, то напевно Вам буде цікаво дізнатися про його основні особливості.
У секс іграшки налічується 4 запрограмованих варіанти вібро з можливістю регулювати інтенсивність кожного з них, створювати власні режими і з'єднувати їх в плейлисти.
Ціна на lovense lush 3, мабуть ще одна перевага нової моделі. Вона трохи дорожче ніж у попереднього покоління, але в той же час в рази перевершує Lush 2 по функціоналу.
Для комфортного використання рекомендуємо додатково зволожувати іграшку лубрикантом на основі води. Після використання девайс необхідно промити під теплою проточною водою і обробити антибактеріальним очищувачем. Зберігати яйце краще в прохолодному місці, окремо від інших іграшок. Далеко від нагрівальних елементів і прямих сонячних променів.

| Бренд | Lovense |
| Модель | Lush 3 |
| Країна | Китай |
| Матеріал | Чистий силікон |
| Довжина | 17.2 см |
| Робоча довжина | 7.6 см |
| Діаметр | 3.7 см |
| Ступінь водозахисту | Водонепроникність |
| Тип живлення | Власний акумулятор |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"