Нормалізації статевого життя і поліпшення чоловічого здоров'я посприяє вібромасажер простати Rechargeable Massager For Him. Його використовують не тільки для лікування, але і для профілактики можливих вікових захворювань. Особливою родзинкою є дистанційний пульт управління, який сприяє комфортному застосуванню.
Стимулятор оснащений двома моторчиками з різноманітними функціями:
Потужні віброхвилі поширюються по всій довжині виробу. Додатковий масаж здійснюється гладкою головкою, яка обертається і впливає на передміхурову залозу. Масажер простати Massager For Him виготовлений з безпечного для організму гіпоалергенного силікону. Він володіє ніжним і оксамитовим покриттям. Вбудований всередину секс іграшки акумулятор заряджається включеним в комплект магнітним usb-кабелем.
Для легкого введення, зволожте робочу частину аксесуара лубрикантом на водній основі. Після заняття, промийте девайс теплою водою та очистіть антибактеріальним спреєм по догляду за еротичними товарами.
| Бренд | Orion |
| Колекція | You2Toys |
| Модель | Rechargeable Massager For Him |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Силікон |
| Додатковий матеріал | ABS-пластик |
| Довжина | 14 см |
| Робоча довжина | 9 см |
| Діаметр | 3.3 см |
| Режими вібрації | 10 |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Власний акумулятор |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"