Багатофункціональний вібратор Massager For Her Rabbit Vibrator приємно здивує свою власницю якістю виконання, дизайном і різноманітністю функцій. Він володіє не тільки вібрацією, а й ротацією синхронізованою з поступальними рухами (вгору-вниз), а також можливістю нагріву.
Основні функції:
Вібратор кролик Rabbit Vibrator виготовлений з високоякісного силікону з оксамитовим і ніжним покриттям. Гіпоалергенний матеріал безпечний для організму і ласкавий придотиках. Головка вібро з'єднана зі стовбуром гармошкою, завдяки якій здійснюються поступальні рухи вгору-вниз і обертання. Такий варіант стимуляції сприяє ефектному впливу на стінки піхви і масажу точки g. Симпатичний відросток у формі кролика з гнучкими вушками трепетно пестить клітор своїми дивовижними віброхвилями. Знизу виробу розташовується ручка-тримач з трьома кнопочками управління.
Вбудований всередину акумулятор заряджається включеним в комплект usb-кабелем. Щоб введення і ковзання було неймовірно легким, комфортним і реалістичним, зволожте секс іграшку лубрикантом на водній основі. Після використання, промийте девайс теплою водою і очистіть антибактеріальним спреєм по догляду за еротичними товарами.
| Бренд | Orion |
| Модель | Massager For Her Rabbit Vibrator |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 26 см |
| Робоча довжина | 13 см |
| Діаметр | 4 см |
| Режими вібрації | 10 |
| Ступінь водозахисту | Захист від бризок |
| Тип живлення | Власний акумулятор |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"