Анальна пробка Cuties Classic Mini Plug має класичну форму, знайомий і зрозумілий силует — тільки в мініверсії. Вона маленька, рожева і до біса мила — саме те, що хотілося б спробувати для першого досвіду.
Її тонкий, плавно звужений кінчик легко прослизає всередину, а оксамитова поверхня з силікону з покриттям Silk Touch ніби пестить шкіру. Легка, гнучка і зовсім не страшна іграшка для ніжного початку. Усе для того, щоб знайомство з анальною стимуляцією пройшло м'яко, приємно і впевнено.
Завдяки широкій і м'якій основі, анальна пробка не вислизне всередину і дарує повне відчуття безпеки. Її скромна вага і максимальний діаметр всього у 2,1 см роблять її майже невагомою.
Для комфортного введення використовуйте анальний лубрикант на водній основі. Після сеансу нанесіть на виріб антибактеріальний очисник або обробіть його рідким милом, почекайте кілька секунд, а потім гарненько промийте водою.
| Бренд | Orion |
| Колекція | Cuties |
| Модель | Classic Mini Plug |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 8.4 см |
| Робоча довжина | 7.7 см |
| Діаметр | від 0.8 до 2.1 см |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 20 г |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"