Анальна пробка Cuties Mini Ball Plug — компактна, гнучка і бархатисто м'яка іграшка, створена спеціально для першого досвіду. Її форма, розмір і приємний на дотик силікон роблять знайомство з анальною стимуляцією не тільки простим, а й несподівано легким. Ця пробка якраз із тих, що мають симпатичний вигляд і зовсім не лякає, навіть якщо раніше ви цуралися подібних експериментів.
М'який і тонкий звужений кінчик допомагає легко і безболісно ввести пробку, навіть без попередньої підготовки. Гнучкий силікон з покриттям Silk Touch відчувається ніжно і дарує приємні тактильні відчуття. Діаметр збільшується поступово — від 0,8 до 2,8 см, даючи змогу тілу поступово звикнути до відчуттів.
Широка і зручна основа служить надійним обмежувачем і робить використання абсолютно безпечним. Вона м'яка, легко утримується пальцями, не заважає в процесі носіння і не натирає.
Для комфортного застосування злегка зволожте пробку анальним лубрикантом на водній основі. Після використання обробіть іграшку антибактеріальним очисником або м'яким рідким милом і гарненько промийте водою.
| Бренд | Orion |
| Колекція | Cuties |
| Модель | Mini Ball Plug |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 8.2 см |
| Робоча довжина | 7.5 см |
| Діаметр | від 0.8 до 2.8 см |
| Колір | Зелений |
| Вага | 27 г |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"