Анальна пробка NS Novelties Glams Xchange Medium поєднує в собі комфорт застосування, ніжний на дотик та не викликаючий подразнення матеріал, а також можливість міняти декоративні кристали на основі для більшої естетичної насолоди. Гладка поверхня та ергономічна форма полегшують введення і вилучення іграшки.
До комплекту включено три змінні камінчики, що дають змогу змінювати зовнішній вигляд пробки залежно від настрою. Втулка виконана з безпечного для тіла силікону, який не містить фталат та інших шкідливих речовин. Широка основа запобігає занадто глибокому проникненню виробу всередину і гарантує безпечне використання.
Для легкого введення зволожте носик пробки анальним лубрикантом на водній основі. Після застосування нанесіть на плаг антибактеріальний очищувач для догляду за еротичними товарами та промийте під проточною водою. Зберігайте в окремому тканинному мішечку.
| Бренд | NS Novelties |
| Модель | Glams Xchange Medium |
| Країна | США |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 8 см |
| Робоча довжина | 7 см |
| Діаметр | 3.5 см |
| Колір | Чорний |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"