Гідропомпа Bathmate Hydromax 7 (X30) допоможе збільшити статеве достоінство та покращити інтимне життя. Регулярні тренування з приладом сприяють зміцненню потенції, підвищують лібідо та забезпечують більш тривалу ерекцію. Також виробник заявляє, що результат від систематичних тренувань протягом року зберігається і розмір не зменшиться.
Помпа виконана із міцної пластикової колби та м'якої накладки знизу. На зовнішній стороні розташована лінійка для контролю результату. Зверху Hydromax 7 оснащена клапаном із засувкою (використовується у серії Hydromax та HydroXtreme), яка блокує потік при натисканні на ліву або праву позицію. Основа гофри оснащена м'якою накладкою, що знімається. Вона дбає про надійну фіксацію і ніжний контактом зі шкірою.
Родзинкою аксесуара є техніка дії на статевий орган. Чаша наповнюється теплою водою, яка позитивно впливає на тренування. Завдяки їй тканини додатково прогріваються, стають більш еластичними і податливими для розтягування. Також вода попереджає появу мікротравм та підшкірних крововиливів.
Спільно з помпою рекомендується користуватися екстендером або використовувати крем для збільшення члена.
| Бренд | Bathmate |
| Модель | Hydromax 7 (x30) Blue |
| Країна | Велика Британія |
| Матеріал | ABS-пластик, TPR |
| Довжина | 26 см |
| Довжина | Колби – 22.5 см |
| Діаметр | Внутрішній колби – 5.3 см |
| Колір | Синій |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"