NS Novelties Rear Assets Tapered Small - це мініатюрна металева анальна пробка з елегантним декоративним кристалом. Вона виглядає акуратно і витончено, а завдяки невеликим розмірам відмінно підходить для знайомства з цим типом аксесуарів.
Пробка виконана з абсолютно гладкого і чистого алюмінію без домішок. Максимальний діаметр становить всього 1,8 см, тому модель чудово підійде для початківців або для тих, хто віддає перевагу особливо компактним аксесуарам.
Робоча довжина пробки - 6,5 см, а повна довжина виробу - 7,5 см. Основа оснащена надійним обмежувачем, який забезпечує безпечне використання, зручну фіксацію, а також легке вилучення.
Метал відмінно проводить температуру, тому з цією пробкою легко експериментувати з температурними режимами. Виріб можна трохи нагріти або охолодити під струменем води, щоб додати в інтимні ігри нові відтінки чутливості.
Аксесуар легко очищається і сумісний з анальними лубрикантами на будь-якій основі. Після гри пробку достатньо обробити антибактеріальним очищувачем і промити водою. Суху іграшку зберігайте в чохлі, що входить до комплекту.
| Бренд | NS Novelties |
| Модель | Rear Assets Tapered Small (Gold) |
| Країна | США |
| Матеріал | Анодований алюміній |
| Довжина | 7.5 см |
| Робоча довжина | 6.5 см |
| Діаметр | 1.8 см |
| Колір | Золотистий |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"