Body Dock Inflatable Love Seat — це велике, м'яке і дуже стійке надувне крісло, створене для комфортних і чуттєвих поз. Воно допомагає легко знайти зручну висоту, опору і кут, щоб розслабитися і повністю зосередитися на відчуттях. Завдяки розмірам і легкому «пружинистого» ефекту крісло підтримує тіло природно і без зайвої напруги.
Запатентована система кріплення Body Dock™ дає змогу швидко фіксувати на поверхні виробу будь-які іграшки з присоскою. Досить притиснути основу і іграшка буде міцно утримуватися, без будь-яких кілець і додаткових адаптерів або тримачів. До комплекту входить силіконовий фалоімітатор завдовжки 20,6 см з хвилястою текстурою по всій довжині та вираженою голівкою. Він м'який, гнучкий і приємний на дотик, а завдяки виконанню із силікону — гарно ковзає і підлаштовується під рухи тіла.
Крісло розраховане на інтенсивне використання: міцна конструкція витримує до 130 кг максимального навантаження, а повітря всередині розподіляється рівномірно, створюючи відчуття стійкості та легкої пружності. Для більшого контролю передбачена зручна і потужна ручка. Вона допомагає утримувати рівновагу, легко змінювати ритм і пози. Це особливо корисно як у динамічних сценаріях, так і під час соло-розваг.
Крісло легко надувається і швидко здувається через герметичний клапан і займає мінімум місця при зберіганні. Поверхня гладка і її можна протирати теплою водою з м'яким засобом для підтримки гігієнічності. Завдяки компактності в здутому вигляді, Love Seat можна брати з собою в подорожі або просто зберігати вдома непомітно.
Body Dock Inflatable Love Seat підійде тим, хто хоче більше свободи, впевненої підтримки та нових відчуттів як у парі, так і в режимі соло. Легкий, практичний і дуже зручний аксесуар, який відкриває простір для експериментів.
| Бренд | Pipedream |
| Модель | Body Dock Inflatable Love Seat |
| Країна | США |
| Матеріал | Силікон |
| Додатковий матеріал | PVC |
| Робоча довжина | 19 см |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.2 кг |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"