Mister Size дарують максимальний захист під час занять коханням. Ультратонкі вироби з товщиною латексу 0,05 мм мають прозорий колір і гладку текстуру. Створені з натурального каучукового латексу. Усі вироби проходять ретельне електронне тестування і відповідають стандарту ISO 4074:2002.
З Mister Size сумісні лубриканти на водній і силіконовій основі.
Розмір 53 ідеально підходить для окружності пеніса від 10.5 см до 12 см.
| Бренд | Mister Size |
| Модель | 53 mm (3 pcs) |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал | Натуральний латекс |
| Обхват пеніса | 10.5 - 12 см |
| Текстура | Гладка |
| Довжина | 18.5 см |
| Товщина | 0.05 мм |
| Колір | Прозорий |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"