Елегантний і добре продуманий вібратор кролик Virgite Rabbit Passion створений для одночасної стимуляції клітора і точки-G. Модель викликає до себе симпатію вже з першого дотику: м'який, шовковистий силікон корпусу та елегантна ручка із золотистим акцентом надає виробу завершеного вигляду і підкреслює його добротну збірку.
Основна особливість Rabbit Passion — це рухома головка вібратора. Вона виконана в злегка зігнутій формі для ефективного впливу на точку G і здатна здійснювати «киваючі» рухи вгору і вниз. Така механіка забезпечує додатковий вид стимуляції на додаток до вже звичної вібрації. Головка вібратора трохи вужча за стовбур, тому введення відчувається м'якше і зручніше. Доступно 3 швидкості рухів, і навіть перша з них уже досить активна. На максимальній швидкості рух стає дуже інтенсивним, що безсумнівно сподобається тим, хто віддає перевагу максимально вираженій динаміці.
Кліторальний відросток виконаний у повноцінній і добре опрацьованій формі кролика. Його довжина становить близько 8 см, а м'який заокруглений носик точно спрямовує вібрацію на чутливу точку, тоді як ніжні та гнучкі вушка делікатно погладжують зони навколо клітора.
Усередині корпусу розташовано три моторчики: два забезпечують роботу вібрації в голівці та кліторальному відростку, а третій відповідає за рух голівки. Вібромотори працюють синхронно, створюючи рівномірний і ефектний патерн насолоди. 7 режимів вібрації можна використовувати як окремо, так і разом з функцією руху. Управління реалізовано трьома інтуїтивно зрозумілими кнопками на ручці.
Корпус має захист від бризок (IPX5), легко очищається і підходить для використання в душі. Вбудований акумулятор забезпечує до 60 хвилин роботи. Заряджається включеним у комплект магнітним USB-кабелем.
Для комфортного ковзання обирайте лубриканти на водній основі. Після застосування обробіть іграшку антибактеріальним очисником і промийте в проточній воді.
| Бренд | Virgite |
| Модель | Rabbit Passion |
| Країна | Іспанія |
| Матеріал | Силікон |
| Додатковий матеріал | ABS-пластик |
| Довжина | 20.5 см |
| Робоча довжина | 11 см |
| Діаметр | 3.5 см |
| Режими вібрації | 7 |
| Колір | Чорний |
| Ступінь водозахисту | Захист від бризок |
| Тип живлення | Власний акумулятор |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"