Лаконічний і зручний вібратор Virgite Essential Caress Blue створений для спрямованої стимуляції точки-G. Його корпус виконаний з гладкого і твердого ABS-пластику, який легко ковзає за наявності лубриканта і добре передає вібрацію без втрат за інтенсивністю.
Скошений під правильним кутом кінчик допоможе швидко відшукати необхідну зону і надати на неї спрямований вплив. Плавне заокруглення робить введення комфортним навіть для новачків. Завдяки твердому матеріалу вібрація відчувається чіткою, сфокусованою і передбачуваною.
Керування зведено до однієї кнопки з LED-індикатором, яка дає змогу перемикати 3 швидкості та 7 режимів вібрації. Підсвічування допомагає розуміти, чи активна іграшка і який режим обрано в цей момент.
Корпус має захист від бризок IPX5 — модель легко промивається і підходить для використання в душі, якщо не занурювати її повністю у воду. Вбудований акумулятор забезпечує до 90 хвилин роботи, заряджання відбувається через USB-кабель, що входить до комплекту.
Для комфортного ковзання використовуйте лубриканти на водній, гібридній або силіконовій основі. Після застосування обробіть поверхню антибактеріальним очисником і сполосніть водою.
| Бренд | Virgite |
| Модель | Essential Caress (Blue) |
| Країна | Іспанія |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Довжина | 18.7 см |
| Робоча довжина | 16 см |
| Діаметр | 2.2 см |
| Режими вібрації | 7 |
| Колір | Синій |
| Ступінь водозахисту | Захист від бризок |
| Тип живлення | Власний акумулятор |
Зрозуміло! Зафіксували Ваше звернення під номером: {{ report_id }}
Щоб виправити ситуацію, будь ласка, зайдіть у ваш e-mail та напишіть нам на team@perchinka.ua
В темі листа вкажіть номер звернення: {{ report_id }}
І текст листа: "Прошу активувати мій обліковий запис"